יום הטאי-צ’י והצ’יקונג העולמי

Posted by mcadmin on  24 באפריל 2020
סגור לתגובות על יום הטאי-צ’י והצ’יקונג העולמי
Category: מאמרים

יום הטאי-צ’י והצ’יקונג העולמי

בכל שנה באביב מאחדים אנרגיות טובות במקומות רבים בעולם, ביום הטאי-צי וצ’י-קונג העולמי, או כפי שהוא מכונה:

One World One Breath

השנה האירועים ייתקיימו בשידורי אונליין. הראשון ביניהם יתקיים:

בשבת הקרובה ב- 25 לאפריל

שמונה שעות רצופות של מאסטרים שונים יהיה מעניין..  הלינק להרשמה והשתתפות:

https://www.qigongmasters.com/

כמיטב המסורת ההשתתפות ללא עלות 💝 

באירועים אלה משתתפים מיליוני אנשים ברחבי העולם הכוללים תרגול צ’י-קונג וטאי צ’י המביאים לתחושה מיידית של רוגע ושמחה.

סדנה נוספת יעביר כריס מקאליסטר

להצטרפות לקבוצת הוואטספ של התרגול ניתן ליצור קשר עם ערן בנייד:

052-4020557

הלינק להשתתפות >>

התירגול מיועד להעמיק את המודעות לתרגול תורות הבריאות הסיניות העתיקות לטיפוח שלווה ובריאות שהם מעניקים למתרגלים.

כך נחבר יחד אנרגיה אחת עולמית גדולה

זוהי הזדמנות להזמין חברים, חברות ובני משפחה להתנסות  וליהנות מחוויה מיוחדת של יצירת אנרגיה עולמית משותפת

סופ”ש נעים, 

רב אהבה, בריאות וצ’י,

רוני

הטרנספורט האחרון

Posted by mcadmin on  21 באפריל 2020
סגור לתגובות על הטרנספורט האחרון
Category: מאמרים

הטרנספורט האחרון

יום השואה הוא יום מיוחד מאוד בשבילי. בבית שבו גדלתי אמא שלי אמרה תמיד: “במשפחה שלנו אף אחד לא נספה בשואה” היה במשפט הזה צליל של גאווה וגם סגירה של הנושא כולו. אבא שלי היה אדם שקט וסגור ומיעט לדבר. יום אחד בהיותי בת עשר שנינו יושבים על שפת הים ומשוחחים. אבא אומר לי: “אני היחידי שנותרתי מהכיתה שלי, כל הילדים היהודים שהיו איתי בבית הספר נספו בשואה”. אני זוכרת את עוצמת האמירה ואת ההלם, רואה בזיכרוני את שנינו יושבים ואני מעלה עוד כמה שאלות בניסיון להבין…

כמה שנים מאוחר יותר זוכרת פגישה עם סבתא שלי, אני בכיתה ז’ מכינה את אלבום השורשים המשפחתי. קובעת איתה פגישה מיוחדת כדי שתעזור לי בבניית אילן היוחסין שלנו. אני זוכרת איך הוציאה מהארון לוח שנה קטנטן, בגודל של ספר תהילים שמחזיקים בארנק, בו נשמרו תאריכי הלידה והמוות של כל בני המשפחה. אילן היוחסין שלי הגיע עד לשנת 1780! גם שם באותה פגישה, לא הועלה נושא השואה ומה היה גורל בני המשפחה. סבתי שנפטרה שנים רבות לאחר מכן מעולם לא הזכירה את העובדה שכל בני משפחתה, הוריה ואחיותיה על ילדיהם נספו בשואה.

כשבגרתי, התחלתי לחפש אינפורמציה בניסיון להבין מה עלה בגורל משפחתו של אבי: ביום בו נאסר על היהודים לצאת אחרי שש בערב מהבית הודיעה סבתי לסבי שהיא לא נשארת בצ’כיה ושהיא מבקשת לעזוב ולעלות לישראל. סבי כיהודים רבים אחרים, סרב תחילה וניסה לשכנעה שהמצב זמני. משפחתו הענפה, מצאצאי חת”ם סופר, חיה דורות רבים בצ’כיה, עסקיהם המשגשגים והחיים הנוחים אותם חיו כמשפחה גרמו לו לנסות לשכנעה להשאר עד יעבור זעם. היא מצידה גמרה אומר ואמרה, שאם לא יבוא איתה תיקח את שלושת הילדים ותעלה בלעדיו.

משפחתו של אבי בהודונין צ’כיה ערב מלחמת העולם השניה

באותם ימים לעלות לארץ ישראל לא היה דבר פשוט, היה צורך בהוצאת סרטיפיקט: רשיון עליה, שחולק על פי מכסות שנקבעו על ידי הבריטים להנהלה הציונית תמורת תשלום. סבי שנעתר לבקשתה נסע לפראג (נסיעה של מספר ימים) וחזר בידיים ריקות. סבתי שהייתה אישה חכמה ויפה, לקחה את דודי בן ה-4 איתה, ונסעה שוב לפראג. היא חזרה כשבידיה הסרטיפיקטים המיוחלים.
בספטמבר 1939 כשצ’כיה נמצאת כבר תחת הכיבוש הנאצי, באישון לילה ותמורת תשלום, הוברחו סבי סבתי ושלושת ילדיהם בקרון חתום אל מחוץ לגבולות צ’כיה. משם הגיעו לנמל טרייסט שבאיטליה וממנו הפליגו ועלו ארצה.
מעט מאוד נודע לי מה עלה בגורלם של יתר בני משפחתו של אבי שנותרו באירופה, לעיתים מעט פה מעט שם היה אבי מספר לי. מספר שנים לפני מותו באחד מאשפוזיו הארוכים בעודי יושבת לצידו הפליג לשעה קלה לתוך הסיפור המשפחתי. בניסיון לזכור כל פרט משפע הפרטים המרתקים עוד חלפה במוחי המחשבה שבפעם הבאה כדאי שאביא עימי מחברת וארשום את מה שהוא מספר לי. כמו הרבה דברים בחיים משום מה לא עשיתי זאת. מספר שנים לאחר מכן הבאתי דף עדות של יד ושם. בפגישה עם אבי, ניסיתי לתעד את סיפורם ושמותיהם של בני משפחתו ומה עלה בגורלם. אבי כבר לא היה מסוגל לתת לי את מבוקשי. כך ביום אביב אחד נסתם ונסגר הפרק החשוב הזה. דף העדות המשיך ללוות אותי גם לפגישות הבאות איתו. אך אני שראיתי את חוסר האונים שלו, באותם רגעים בהם כבר לא הצליח להעלות באופן בהיר וסדור את זיכרון יקיריו לא העזתי לחזור ולבקש.

אבא שלי נפטר לפני מספר שנים ואתו הלכו זיכרונותיו והידע אודות משפחתו. הדבר היחיד שנותר לי מההיסטוריה המשפחתית באותן שנים הוא מכתב שכתב אבא של סבתא שלי לסבתא שלי יום לפני העברתם בטרנספורט: Cn602 לטרזנשטאט. הגעגוע והכמיהה לדעת מה היה גורל משפחתי יישאר איתי לעולם.

המכתב האחרון

השולח: קארל פירסט, גאיה
אל: בתו הרטה סופר
בשער חפר ליד ידידיה, פלסטינה

כנראה מחר ניסע לטרזנשטאט בטרנספורט Cn602
מקווים להתראות – אנסה לכתוב
תודיעי לגרטה (אחותה)
ד”ש מקרל ויוליה

גאיה 17.1.43

אם יש לכם קרובי משפחה, מכרים או חברים מבוגרים יוצאי אירופה, או אחרים, שעדיין יכולים לספר את סיפור חייהם ומשפחתם. זה הזמן! בימים אלו במיוחד הם ישמחו לקשר, לחוש משמעותיים. נסו לדובב אותם לדבר, אפשר להקליט שיחה טלפונית או לבצע פגישה בזום תאפשר גם לצלם ולשמר את ההיסטוריה שלהם… שלנו…לפני שגם אצלכם יהיה מאוחר מידי.

שלכם- רוני.

סדנה של שיטת העבודה

שיטת העבודה של ביירון קייטי – איך אפשר לאהוב את מה שיש?

Posted by mcadmin on  7 באפריל 2020
סגור לתגובות על שיטת העבודה של ביירון קייטי – איך אפשר לאהוב את מה שיש?

חלק גדול מהסבל שיש לנו בחיים נובע מהמחשבות שאנו חושבים, שאנחנו לא מקבלים את המציאות ורוצים שהיא תהיה שונה מכפי שהיא.

שיטת העבודה של ביירון קייטי

“העבודה” היא שיטה פשוטה ויעילה, אשר הומצאה על ידי ביירון קייטי. אישה אמריקאית, סופרת מרצה ומורה רוחנית בתחום. השיטה מאפשרת לעבוד ולחקור כל מחשבה, להבין לעומק מדוע אנחנו חושבים אותה ומהי האמת, באמת. באמצעות ארבע שאלות והיפוכים מגוונים אפשר, בתהליך קצר (20 דקות), להגיע לתובנות עמוקות. על מגוון נושאים שאותנו מטרידים: על חיינו ויחסינו עם האנשים הכי קרובים, לקבל כלים לעבוד על הביקורת העצמית והשיפוטיים שמביאים הרבה קושי לחיים. בסוף כל תהליך מתקבלת תובנה רעננה על המציאות ומה שהיא מביאה. השיטה מתאימה לכל אדם המעוניין לרכוש כלי נוסף לשיפור חייו (מתאימה גם לעבודה עם ילדים) וכן לאנשים שכבר למדו אותה ומעוניינים לחזק את היכולת האישית לעבוד עם השיטה.

כל יום חולפות במוחנו עשרות אלפי מחשבות

(מחקרים עדכניים מדברים על כ-60,000 מחשבות ביממה). חלק מהמחשבות הן לא נעימות כמו דאגות וחרדות. חלקן מעלות גם רגשות כמו כעס, עצב, תסכול והרבה פעמים בעקבות המחשבות מגיעות גם על תחושות פיזיות לא נעימות כמו לחץ, עומס עייפות ועוד.

בואו ללמוד ואפשרו לחייכם להשתנות

סדנה של שיטת העבודה
סדנת שיטת העבודה של ביירון קייטי

לשפר את היחסים עם האנשים הכי קרובים: עם בני הזוג, ההורים והילדים. חייכם יכולים להיות יותר טובים ונעימים! תוכלו ללמוד לטפל בעצמכם, להיפתר מביקורת עצמית ושיפוטים. אפשרו לעצמכם לחוש אהבה ולהיות במקום של הבנה בהירה והכרת תודה.

את שיטת העבודה ניתן ללמוד בסדנה מרוכזת או במסגרת אישית פרטנית. בנוסף ניתן לבחור לבא להתנסות אישית לטפל בנושא או מחשבה שמטרידה אתכם ואתם מעוניינים לחקור.

הסדנא הבאה תיערך ב- 13.4.2020 בין 9:30-12:30.

לקבלת פרטים והרשמה צרו קשר

The Daodejing: the oral tradition Understanding and practice – with Dr. Alan Peatfield

Posted by mcadmin on  1 בדצמבר 2019
סגור לתגובות על The Daodejing: the oral tradition Understanding and practice – with Dr. Alan Peatfield
Category: מאמרים

The Daodejing: The oral tradition

 

Understanding and practice

with
Dr. Alan Peatfiel

מרכז “מפתח החיים” בית יצחק
יום חמישי ה 12 לדצמבר

 בשעה: 20:00

ספר הטאו (DAODEJING ) הוא אחד  הספרים המתורגמים החשובים ביותר בעולם לאחר התנ”ך. עם זאת רוב האנשים חושבים שזהו ספר בעל טקסט פילוסופי  המתמקד בממשל. מה שלא ידוע הוא שספר הטאו הוא מדריך רוחני גאוני המציע דרך להכלת משמעות השינוי האישי . הדבר בא לידי ביטוי במשפטים הבאים:

“אלו הן המילים

זוהי כוונתן

וזו הדרך לעשות אותם”.

בהרצאתו ידון אלן פיטפילד בתורה שבעל הפה כפי שהיא נשמרה במסורת המים של הדאו (SHUI FA DAO JIA) מבית מדרשו של המאסטר LIU HUNG CHIEH. אלן יציג את המושגים הבסיסיים המאפשרים לך לשלב אותם באופן פרקטי בתרגול. בנוסף, נלמד מספר תרגילי מדיטציה שנובעים מהטקסט של ספר הטאו.

אלן פיטפילד– מתרגל אומנויות לחימה ותרגולים אנרגטיים מאז 1968 ומלמד מאז 1983. מורה מוסמך בשיטת  ‘Energyarts’ של ברוס פרנסיס, והיה תלמיד בה-גווא – צ׳י גונג של ד״ר שיאה פייקי משנת 1966 ועד מותו של ד״ר שיאה בשנת 2003. הוא אחד המייסדים של ארגון הטאי-צ׳י בבריטניה, והוא יועץ לענייני טאי-צ׳י בתוכנית ‘Health UCD’ באוניברסיטת-קולג׳ דבלין.

הסדנה בשפה האנגלית תתקיים במרכז “מפתח החיים” סמטת ההדרים 30  מושב בית-יצחק.

 יום חמישי ה 12.12.19

בשעה 20:00

עלות ההשתתפות בסדנה: 40 ש”ח

 

The Daodejing: the oral tradition

Understanding and practice

with
Dr. Alan Peatfield

Date:   12th  December 2019

20:00 

The Daodejing is reputed to be the most translated book in the world, after the Bible. Yet most people think of it as purely a philosophical text, focusing on governance. What is unknown is that the Daodejing is a spiritual guide, offering a way to embody. This is expressed in the phrase:

“These are the words.

This is what they mean.

This is how to do them.”

In this lecture Alan Peatfield will discuss the oral tradition preserved in the Water Tradition of Daoism (Shui Fa Dao Jia) of Master Liu Hung Chieh. He will present the fundamental concepts, which allow you to engage the practical teachings. He will then teach some of the meditation practices which arise out of the text.

“This is how to do them!”

Daoist Neigong: Opening the Path – with Dr. Alan Peatfield

Posted by mcadmin on  11 בנובמבר 2019
סגור לתגובות על Daoist Neigong: Opening the Path – with Dr. Alan Peatfield
Category: מאמרים

Daoist Neigong: Opening the Path

with
Dr. Alan Peatfield

מרכז “מפתח החיים” בית יצחק
מיום ראשון ה 8 לדצמבר עד
יום חמישי ה 12 לדצמבר

 פנימי – Nei

עבודה – Gong

נייגונג היא עבודה פנימית, או טכנולוגיה פנימית שמאפשרת לצ’י-קונג לפעול ולהיות אפקטיבי. ד”ר אלן פיטפילד לימד בישראל בעבר כמה אלמנטים מתורת הניי-גונג הדאואיסטי. בסדנה זו הוא ילמד לראשונה את כל מכלול המבנה של הנייגונג על 16 העקרונות שלו. הוא ילמד ויתרגל באמצעותם על מנת לסייע למשתתפים לפתוח בסיס מוצק שייצור מערכת חישה פנימית חזקה של צ’י. הוא יתמקד במיוחד בלימוד ותרגול ה KAI QI MEN  = פתיחת שער הצ’י אשר פותח את הערוץ האנרגטי בגוף המוביל כלפי מטה. התרגילים פותחים את המעבר התחתון של הצ’י בגוף (שהוא תנאי הכרחי לכל סוגי הצ’י-קונג) , הכרוכה ביכולת לחוש את פעולת הדאן-טיין התחתון ופותח את המעבר הספיראלי שמאפשר לשלוח צ’י לכל חלקי הגוף.

עקרונות אלה והתרגילים המלווים אותם מדגישים את כל המתודות להובלת צ’י. בהיותו עקרון בסיסי חשוב בהובלת צ’י ניתן ליישם אותו לכל סוגי הצי-קונג, טאי-צי, בגואה, שינג-אי ועוד. בין אם אתם מתחילים, או מתרגלים סגנונות שונים בצ’י-קונג או מורים,  אלן יראה לכל אחד מכם איך לשלב את הניי-גונג בתרגול הצ’י-קונג שלכם.

אלן פיטפילד– מתרגל אומנויות לחימה ותרגולים אנרגטיים מאז 1968 ומלמד מאז 1983. מורה מוסמך בשיטת  ‘Energyarts’ של ברוס פרנסיס, והיה תלמיד בה-גווא – צ׳י גונג של ד״ר שיאה פייקי משנת 1966 ועד מותו של ד״ר שיאה בשנת 2003. הוא אחד המייסדים של ארגון הטאי-צ׳י בבריטניה, והוא יועץ לענייני טאי-צ׳י בתוכנית ‘Health UCD’ באוניברסיטת-קולג׳ דבלין.

הסדנה תתקיים במרכז “מפתח החיים” סמטת ההדרים 30  מושב בית-יצחק.

 תאריכים:
יום ראשון 8.12.19
עד יום חמישי ה 12.12.19

התוכנית: אלן ילמד מידי יום בשעות

10.00-13.00

14.30-16.00

עלות הסדנה: 420 יורו  עבור ההוראה בסדנה תשלום ישירות לאלן פטפילד

דמי הרשמה : 120 ₪ למרכז “מפתח החיים”

הסדנה מלאה – ניתן להירשם לרשימת המתנה למקרה של ביטול השתתפות של אחד המשתתפים
 

Daoist Neigong: Opening the Path
with
Dr. Alan Peatfield

Dates:   8th-12th  December 2019 

Neigong is essential inner technology that allows qigong to work and become effective. Alan Peatfield has taught elements of the Daoist Neigong system in Israel before. But in this seminar/workshop, for the first time, he will lay out the structure of the system. He will discuss the 16 Neigong principles and formally teach the practices which establish a strong foundation. Specifically he will teach the exercises of Kai Qi Men (Open the Qi Gate). These open the downward path of qi in the body (a prerequisite for ALL qigong), stabilize the Dantian, and open the spiral pathways which send qi to all parts of the body.

These principles and practices underly all internal qi methods, and as it is a principle-based system, it can be applied to other qigong, as well as Taichi, Bagua, and Xingyi. As well as being suitable for beginners, and if you are a teacher, Alan will show how to incorporate it into YOUR qigong.

Place for the workshop
The workshop will take place  in BEIT YIZHAK (near Netanya).
It is a village in the countryside.
 A beautiful place surrounded by Nature and big garden with Avocado and Orange trees
 where we can share the meals and practice in different areas if the weather will be pleasant.

Workshop timetable:.

Morning session 10.00 – 13.00.
Break between 13.00-14.30
Afternoon session: 14.30-16.00

  Price: 420 Euro +120 NIS registration fee/ the registration fee will not pay back –

איך לצאת מהלחץ?

Posted by mcadmin on  12 באוגוסט 2019
סגור לתגובות על איך לצאת מהלחץ?
Category: מאמרים

קרדיט: Gerd Altmann

איך לצאת מהלחץ?
סדנה חווייתית לקבלת כלים זמינים להתמודדות ושחרור  מתחים

על פי מחקרים מדעיים חדשים: לחץ נפשי הוא הגורם העיקרי המביא לשחיקה ותחלואה, ומפחית את האפקטיביות בעבודה.
לכן קיימת חשיבות גבוהה למתן כלים יומיומיים שמאפשרים לצאת מהלחץ וליהנות מתקשורת טובה . יכולת חשיבה בהירה והצלחה.

רקע בנושא מתח ולחץ נפשי

מתח ולחץ נפשי הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו חווים ומתמודדים עם מתח ולחץ נפשי בזמן העבודה, במהלך חיי המשפחה וחיי הזוגיות. רב האנשים חשים לעיתים קרובות את האתגר הכרוך בעומס המטלות, שגורם לשגרה מתישה ושוחקת, המשפיעה על כל מעגלי החיים. לחץ נפשי מביא לחוסר סובלנות, לעצבנות, לחשדנות, לבעיות בתפקוד המיני ולעיתים אף לדיכאון, חרדה, התנהגות ביקורתית ופגיעות. בנוסף, יש לכך גם השפעות גופניות רבות: החל מבעיות בהרגלי האכילה ושינה ועד להיחלשותה של המערכת החיסונית, המביא לשכיחות גבוהה יותר של מחלות.

לכן יש חשיבות גבוהה למתן כלים יומיומיים שמאפשרים לצאת מהלחץ וליהנות מחיים שלוים בריאים ומאוזנים יותר.

תכני הסדנה

באמצעות תרגילים פשוטים ונעימים שישולבו בסדנה, אותם נבצע בעמידה ובישיבה, יעברו המשתתפים חוויה משמעותית הכוללת שחרור של מתח אישי באופן מידי.

נחבר את התכנים למחקר מדעי עדכני באמצעות סרטונים של חוקרי מדעי המוח מהשורה הראשונה בעולם. נדבר על הקשר בין רמת מודעות ובין בריאות. נדבר על תפיסת המתח על פי מחקרים מהשנים האחרונות שמבחינים שמתחים מזיקים נוצרים גם בגלל הגישה לנושא המתח. נראה איך ניתן לאמץ גישה שונה למתח שהוא חלק מהשגרה.

המשתתפים יצאו מהסדנה בתחושה של רוגע נעימה. ויבינו כיצד אנחנו יכולים לווסת את המתחים גם בתוך השגרה העמוסה ולחיות חיים יותר רגועים ומאושרים.

הסדנה מתאימה לארגונים, חברות פרטיות וגופים ציבוריים

הסדנה שתשנה לכם את החיים:

“לחץ, חרדה, כאבים כרוניים ובעיות רפואיות כאלו ואחרות – מסתבר שבתעשיית ההייטק מצאו את הפתרון – הכירו את שיטת צ’י-קונג מפתח חיים שהגיעה לארץ בזכות רוני ויסמן, ומסייעת לארגוני ההייטק לשמור על עובדיהם רגועים, שלווים ונינוחים”.

…להמשך קריאה: http://www.israelhayom.co.il/a

ליאור גורשטיין מנכ”ל חברת הרמטרון:

על המנחה: רוני ויסמן

מטפלת ומורה בכירה 15 שנה בשיטות מסורתיות מעולם הרפואה המשלימה: רפואה סינית,  צ’י-קונג טיפולי ורפואי (מאסטר) , שיטת “העבודה” (“The Work”) של ביירון קייטי, דמיון מודרך ועוד. כמו כן מטפלת בשיטות חדשניות ומתקדמות מעולם חקר המוח והתודעה.

יוזמת ומקימת ‘מרכז מפתח החיים’ – המרכז לחיים מאושרים ואיכותיים המקיים סדנאות, חוגים וטיפולים. בעלת וותק וניסיון רב בהעברת סדנאות והרצאות למגוון גופים פרטיים וציבוריים

הפנינג צ’י-קונג לשנה החדשה

Posted by mcadmin on  8 באוגוסט 2019
סגור לתגובות על הפנינג צ’י-קונג לשנה החדשה
Category: מאמרים

הפנינג צ’י קונג

בוקר של כיף בפארק רעננה
רגעים של התנתקות ממרוץ החיים וצבירת אנרגיה מחזקת ומרפאה לקראת השנה החדשה

ריח הסתו באויר, שנה חדשה בפתח, זה הזמן לחבור לאנרגיה הקיומית.

אנו מזמינים אתכם למפגש אנרגטי, באמצעות תנועה קלילה, נשימה ומודעות על פי התרבות הסינית.

הצטרפו אלינו למפגש בוקר שישי בו נתרגל צ’י-קונג לטיפוח ושיפור אישי.
צ’י-קונג – אמנות גוף הוליסטית המבוססת על תרגילים המביאים לשחרור ואיזון של הגוף והנפש.

את המפגש ינחו שלשה מורים בעלי ניסיון רב שנים לצ’י-קונג וטאי-צ’י

רוני ויסמן, גד לוי-גולן וצביקה פרוש .
נשמח לראותכם ביום שישי 20.9.19 בשעה 9:00 בבוקר

מה במפגש?

• צביקה פרוש יעביר את סידרת דאואין יאנגשן גונג 12 תנועות הרמוניות, סידרה שעוצבה ב 1974 על בסיס כ 50 סדרות צ’י קונג קלאסיות.

• רוני ויסמן תעביר סדרות מתוך צ’י-קונג מפתח החיים – תורת בריאות ששורשיה בבית החולים הגדול לריפוי ללא תרופות בסין.

• גדי לוי-גולן, מאסטר טאי צ’י גונג ומבכירי המורים בארץ עם נסיון של 37 שנים באומנויות התנועה, הלחימה והריפוי מיסודה של הרפואה הסינית, יעביר את סדרות טויית המשי (silk reeling chikung) ושמונת תרגילי בה דואן ג’ין.

משך המפגש 3 שעות

עלות ההשתתפות 40 ש”ח.

נתראה ביום שישי 20.9.19 בשעה 9:00 בבוקר.

הנחיות לרישום ותשלום:

נקבל אתכם באהבה
גדי, רוני וצביקה.

האם אפשר להירפא מסרטן?

Posted by mcadmin on  21 ביולי 2019
סגור לתגובות על האם אפשר להירפא מסרטן?
Category: מאמרים

קרדיט: Heung Soon

האם אפשר להירפא מסרטן?

דינה מרכוס הבריאה מסרטן השד ללא כימותרפיה, ללא ניתוחים – רק באמצעות צ’י קונג על פי שיטה מיוחדת אותה למדה בסין. 6 שנים חלפו מאז הבאתי את השיטה הזאת לישראל ולאחר פיתוח נוסף והתאמות לקהל הישראלי קראתי לה “מפתח החיים”.

הרעיון הוא לא רק להבריא מסרטן אלא לשמר את החוסן הגופני והבריאות גם לאלה הבריאים שרוצים להישאר בריאים!

הנה הסיפור של דינה מרכוס שהופיע החודש בערוץ 13

בשבוע שעבר עברה בדיקת אולטראסאונד שקבעה שהסרטן נעלם!!! כל הכבוד לדינה על האומץ להיחשף! עוד הוכחה שצ'י-קונג מרפא סרטן

פורסם על ידי ‏רוני ויסמן צ'י-קונג "מפתח החיים"‏ ב- יום ראשון, 7 ביולי 2019

לאורך השנים ניסיתי להבין איך זה יכול להיות? מאין נובעת האפקטיביות יוצאת הדופן של השיטה הזו?

הספר “אפקט הטלומרים” שהתפרסם ב 2017 ונכתב על ידי כלת פרס נובל פרופ. ליז בלקבורן ודר. ליסה אפל נותן בפעם הראשונה את ההסבר המדעי באופן בו ניתן לחולל את נס הבריאות והריפוי ברמת תאי הגוף.

אני עוסקת היום בפיתוח מרכז ידע בנושא שמירה על אורח חיים צעיר אנרגטי ובריא ואביא בשיתוף עם הוצאת פראג במהלך 2020 את ספר הטלומרים למהדורה עברית.

בקצרה, יש מספר דברים שמשפיעים על הגיל הביולוגי שלנו. הגיל הביולוגי אינו זהה לגיל הכרונולוגי (בני כמה אנחנו) אלא כמה צעיר, אנרגטי ובריא הגוף שלנו. וכמה חדה, מהירה ורגועה החשיבה שלנו.

מסתבר שיש אנשים שיכולים להיות בגיל ביולוגי שצעיר 5, 10 ואף יותר שנים מגילם. גם ההפוך נכון. חלקנו מזדקנים בטרם עת.

הבשורה היא שאנחנו יכולים להשפיע על הגיל הביולוגי שלנו. זה נחקר מדעית, זה מקודד בתאי הגוף שלנו ומגיב לאורח חיים נכון: תזונה, פעילות גופנית, צ’י-קונג, מדיטציה, רוגע נפשי, מעורבות חברתית, מערכות יחסים, חשיפה לרעלים, התמכרויות ועוד..

מבטיחה להמשיך לשתף ביתר פרוט ככל שתרגום הספר מתקדם ומרכז הידע והפעילות בתחום קורם עור וגידים.

לקראת פתיחתו של הקורס הבא של מפתח החיים מזמינה אתכם להצטרף לסדנה: “צעד ראשון בצ’י-קונג מפתח החיים”
בסדנה חווה את השיטה ונבין את הקסם שבה.
נראה כיצד באמצעות תרגול פשוט ניתן להשפיע לרפא ולהצעיר את הגוף.

לפרטים נוספים והרשמה היכנסו ללינק:
https://lp.vp4.me/8tpf

אקבל אתכם באהבה 💫

 

רוני.

פסטיבל עמק של בריאות

Posted by mcadmin on  5 במאי 2019
סגור לתגובות על פסטיבל עמק של בריאות
Category: מאמרים

עמק של בריאות- פסטיבל בריאות בעמק חפר:
בסוף השבוע של ה – 16-18/05/2019

דמיינו סוף שבוע בעמק חפר,
שכל כולו ממוקד בריאות פיזית ונפשית.
דמיינו הזדמנות להתנסות בסדנאות, מגוון סוגי ספורט וטיפולים,
בסטודיו כפרי או בטבע הנפלא שמציע העמק.
דמיינו סדנאות תזונה, חקלאות אורגנית
וחגיגה של אוכל בריא וטעים.

בעמק חפר שפע של מקומות ודרכים נגישות
להפוך את אורח החיים המודרני לבריא יותר.

זה קורה בסוף השבוע של ה – 16-18/05/2019.

במסגרת הפסטיבל, אעביר 2 סדנאות בחוף בית ינאי:
צ’י-קונג בשקיעה – ביום חמישי, ה- 16/05/19, בין השעות 18:45-19:45

להתעורר אל הצ’י-קונג – ביום שישי, ה- 17/05/19, בין השעות 9:30-10:30 

נבצע תרגילים המביאים מיד לשחרור הגוף ואיזון של הנפש, לצלילי מוסיקה נעימה באוירה קסומה ומשתפת.
נצא לאחר שעה עם תחושת רגיעה שתלווה אותנו בהמשך הסופ”ש

להתראות …
רוני

יום הטאי צ׳י והצ׳י גונג העולמי

Posted by mcadmin on  12 באפריל 2019
סגור לתגובות על יום הטאי צ׳י והצ׳י גונג העולמי
Category: מאמרים

יום הטאי צ׳י והצ׳י גונג העולמי:
בירושלים בסוף השבוע של ה – 03-04/05/2019

כמדי שנה בשנים האחרונות, עם בוא האביב, מגיע יום הטאי צ׳י והצ׳י גונג העולמי

זהו אירוע מרגש שבו נפגשים מתרגלים, מורים ומורות לטאי צ׳י, צ׳י גונג, בה גואה ושינג אי.

האירוע מתקיים ב-100 ערים ברחבי העולם!

בירושלים זה קורה בסוף השבוע של ה – 03-04/05/2019.

השנה, בגלל הפסח הוא יצויין שם  שבוע אחרי כולם.

כל המורים מלמדים בהתנדבות, וזו הזדמנות נפלאה להתנסות במגוון סגנונות ושיעורים.

וכן, גם השנה זה יומיים!!!

יום שישי, 03/05/19 – בגן הורדים.

יום שבת, 04/05/19 – במתחם התחנה.

יש לי הזכות הגדולה להיות שותפה וללמד באירוע זה

בקרוב תופץ גם תוכנית האירוע.

רוני.