הרשמו להִתְנַסּוּת חווייתית בהפחתת מתחים ואנטיאייג'ינג
סדנת זום ללא עלות!

רוני ויסמן

עם מאסטר רוני ויסמן

מתח ולחץ נפשי הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, בתקופה זו במיוחד. לחץ נפשי מביא לחוסר סובלנות, לעצבנות, לחשדנות, לבעיות בתפקוד המיני, לדיכאון, לְמָה לא. בנוסף, יש לו גם השפעות גופניות רבות, החל מבעיות בהרגלי אכילה ושינה ועד להיחלשותה של המערכת החיסונית, המביאות לשכיחות גבוהה יותר של מחלות ולהאצת תהליכי הזדקנות. מחקרים הוכיחו שתירגול צ’י-קונג תורם להפחתת לחץ ומשפיע על הגיל הביולוגי שלנו.

מזמינה אותך להתנסות שתקנה לך כלים יומיומיים זמינים להתמודדות עם מתחים, באמצעות תרגילי צ’י-קונג פשוטים בעלי השפעה משמעותית.

מתי?

22.9.21 יום רביעי בשעה 18:00

ההשתתפות ללא תשלום 💝בהרשמה מראש

נושאי המפגש

+ יסודות ליצירת אנטי אייג’ינג
+ ניטרול מתחים
+ מהי אנרגית החיים
+ נכיר את מפתח החיים שיטה המבוססת על מחקרים מדעיים
+ נגלה ונחווה באמצעות תרגול את כוחם של המחשבה והתנועה והשפעתם על גופנו.

אשמח לראותך ומזמינה אותך להזמין אנשים נוספים 🙂

רוני ויסמן

מאסטר צ’י-קונג, מטפלת מעל 15 שנה ברפואה משלימה באמצעות צ’י-קונג טיפולי ורפואי. ובאמצעות שיטות נוספות לאיזון גוף-ונפש, בחיבור למדעים. ויסמן, בעלת השכלה ברפואה סינית, טיפול בדמיון מודרך, מדיטציה ומנהל עסקים. רוני שותפה בהקמת מיזמי בריאות בהם תרגום הספר “אפקט הטלומרים” לעברית והוצאתו לאור. היא בעלת ותק וניסיון רב שנים בהעברת סדנאות, הדרכת קבוצות וטיפול פרטני. יוזמת ומקימת ‘מרכז מפתח החיים’. מקום בו היא מלמדת את שיטת הריפוי הייחודית ששורשיה ב”בית החולים הגדול ביותר לריפוי ללא תרופות” בסין.

להרשמה ולקבלת הזמנה לזום>>

אנשים מספרים על החוויה..

"רוני אין לי מילים את שינית לי את החיים" רותי כגן

“למדתי פה לקבל את עצמי להקשיב לעצמי, להבין שאני צריכה לעשות את מה שטוב לי…בעיקר ההקשבה לעצמי. התרגול היומיומי הוא עוגן בשבילי ,אני עושה אותו בסוף היום כדי להיות בשקט לקראת הערב והלילה… אני יודעת שאני אקח את זה איתי לחיים… את היכולת לנשום בעומק מעבר ללקיחת אוויר, משהו שהוא מתנה”

"לא האמנתי שאני אחזור לכוחותי וחזרתי בגדול" חנה אייזנברג


“הקורס הזה מאוד עזר לי …נפשית ופיזית ונרגעתי. פשוט נרגעתי”

להרשמה ולקבלת הזמנה לזום>>

Powered by WishList Member - Membership Software