"מפתח החיים" שיטת ריפוי עתיקה ומופלאה

בחודש ספטמבר 2012, לקראת פתיחתו של קורס נוסף לצ’י קונג בתמורות, יצרה עימי קשר, בחורה בת 28. בשיחתנו הראשונה, סיפרה לי שזמן קצר לפני כן, חזרה מריטריט (טיפול אינטנסיבי) בן 25 יום בסין, לשם נסעה על מנת למצוא מזור למחלת הסרטן המתקדם שהתגלתה אצלה בתחילת אותה שנה. עוד הוסיפה כי לאחר אשפוז ארוך, טיפול כימותרפי אגרסיבי,כשהיא שוקלת 38 ק”ג, רתוקה לכיסא גלגלים במצב רפואי קשה מאוד,נאמר לה ולבני משפחתה על ידי הרופאים בישראל:

“שכל מה שניתן היה לעשות בוצע ועכשיו נחכה”. בני משפחתה שלא יכלו להשלים עם המצב חיפשו כיצד ניתן לסייע לה וכך הגיעו לאינפורמציה אודות מאסטר אחד שקיים בסין ומטפל בשיטת טיפול ייחודית.

היעד הבא סין

מיד לאחר אותה שיחה, היה לי ברור כי זהו היעד הבא. לאחר מספר חודשים של התכתבות הגעתי לסין להשתלמות מקצועית מעמיקה בתרגול המֵרָפא. ממעט האינפורמציה שנמסרה לי טרם נסיעתי, ומכיוון שידעתי שאת עיקר שהותי בסין אקדיש ללימודים אינטנסיביים הכוללים תרגול צ’י קונג וטיפולי הילינג ייחודיים, כמעט לא נתתי את הדעת לחוויה הגדולה ששלובה הייתה באותה נסיעה. כל שראיתי לנגד עיני באותם ימים של טרום הנסיעה, היה אותה בחורה שנסעה לסין עם סרטן שד גרורתי לכבד ולעצמות ושבה משם כשהיא מתפקדת לחלוטין! עם שובה לישראל היא חזרה להשלים את לימודיה באוניברסיטה, חזרה למשקלה הרגיל והיא אפילו מוצאת זמן וכוחות להעביר הרצאות ברחבי הארץ על המסע אותו עברה!

לאור המספרים העולים בגרף חד של החולים בסרטן, והיכרותי האישית עם קבוצת תמיכה של נשים חולות סרטן שד הנקראת “גם אני חליתי בסרטן השד”, איתן אני נמצאת בקשר קבוע, ריגשה אותי מאוד המחשבה כי קיים טיפול בעולם שיכול לשנות גורלות. טיפול שיכול לסייע למחלות כרוניות קשות כגון: סרטן, סוכרת, דלקות פרקים כרוניות וכו’.

ברגע האחרון, ולחלק מהריטריט, הצטרפה אלינו בחורה נוספת, בת30, חולת סרטן שד גרורתי לכבד בדרגה רביעית, אף היא מישראל. לאחר חזרתה לישראל תפקודי הכבד שלה נמצאו תקינים !

לאחר כעשור בו התמחיתי בצ’י קונג הן כמורה והן כמטפלת, נפתחה בפני ההזדמנות הגדולה: ארבעה שבועות תמימים שהיתי במרכז ההדרכה והטיפולים בו התמחיתי ולמדתי באופן אינטנסיבי שיטת ריפוי עתיקה שבאמצעותה טופלו אלפי אנשים ב”בית החולים הגדול ביותר לריפוי ללא תרופות”, שפעל בסין:

 - Huaxia Zieneng QigongTraining center

התרגול הייחודי יכול לחסל מחלות, לחזק את הגוף, להאריך חיים, לעודד את היצירתיות, לפתח את האינטלקט ולשפר את איכות החיים.

השיטה מתבססת ברובה על מתודה הכוללת ביצוע תרגול יומיומי אינטנסיבי והקרנת אנרגיה מרפאה. השיטה נמצאה יעילה במקרים רבים ותרמה לטיפול במחלות קשות כגון סרטן על סוגיו השונים, סוכרת, מחלות לב, פרקים, אלצהיימר, כליות ועוד. בסין, נפתח לי עולם חדש! לאחר שנים בהן התמחיתי בצ’י קונג והקדשתי לו רבות, נחשפתי לשיטת תרגול הגורמת לשינוי עמוק בשלושה ממדים: גוף, נפש, רוח.

בארבעה שבועות אינטנסיביים תרגלנו צ’י קונג והילינג במשך 7 שעות ביום, למדנו על הטאו כתפיסת בסיס לחיים בכלל ולמתודה אותה למדנו בפרט.

אחרי עשרים וחמישה יום של תרגול ולימוד אינטנסיבי, יציאה משגרת החיים העמוסה שאפשרה לי גם התבוננות בחיי, פגישה עם תרבות סין העכשווית ובעיקר התחברות למקומות ולתובנות חדשות בתוכי אני יכולה להודות שרכשתי נדבר נוסף וחשוב בהבנת תהליכי החיים, הבריאות והחולי בגוף האדם. אולם החשוב והיקר מכל הוא הרחבת ארגז הכלים שלי כמורה ומטפלת מוסמכת בצ׳י קונג.

עם חזרתי מסין, מיד פשטה השמועה על חזרתי מסין כשבידי “מפתח החיים” התרגול המרפא. אנשים במצבים שונים מגיעים במטרה למצוא מזור למחלותיהם, לשפר את איכות חייהם ולהאריך ימים.

איך ניתן לרכוש את “מפתח החיים”?

התוכנית הפרטנית: תכנית ליווי אישית לצמיחה התפתחות והבראה,  כוללת 10 מפגשים אישיים, קבלת כל החומרים לתרגול עצמאי בבית ללימוד השיטה והטמעתה בחיי היומיום. קצב הלימוד ותדירות המפגשים מותאמת אישית ונקבעת על פי בחירתו ובהתאם למצבו של התלמיד.

הקורס השלם: הנה תכנית הכוללת, 12 מפגשים קבוצתיים, הכוללים לימוד ותרגול.

קבלת כל החומרים לתרגול עצמאי בבית ללימוד השיטה והטמעתה בחיי היומיום.