איך לצאת מהלחץ?

קרדיט: Gerd Altmann

איך לצאת מהלחץ?
סדנה חווייתית לקבלת כלים זמינים להתמודדות ושחרור  מתחים

על פי מחקרים מדעיים חדשים: לחץ נפשי הוא הגורם העיקרי המביא לשחיקה ותחלואה, ומפחית את האפקטיביות בעבודה.
לכן קיימת חשיבות גבוהה למתן כלים יומיומיים שמאפשרים לצאת מהלחץ וליהנות מתקשורת טובה . יכולת חשיבה בהירה והצלחה.

רקע בנושא מתח ולחץ נפשי

מתח ולחץ נפשי הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו חווים ומתמודדים עם מתח ולחץ נפשי בזמן העבודה, במהלך חיי המשפחה וחיי הזוגיות. רב האנשים חשים לעיתים קרובות את האתגר הכרוך בעומס המטלות, שגורם לשגרה מתישה ושוחקת, המשפיעה על כל מעגלי החיים. לחץ נפשי מביא לחוסר סובלנות, לעצבנות, לחשדנות, לבעיות בתפקוד המיני ולעיתים אף לדיכאון, חרדה, התנהגות ביקורתית ופגיעות. בנוסף, יש לכך גם השפעות גופניות רבות: החל מבעיות בהרגלי האכילה ושינה ועד להיחלשותה של המערכת החיסונית, המביא לשכיחות גבוהה יותר של מחלות.

לכן יש חשיבות גבוהה למתן כלים יומיומיים שמאפשרים לצאת מהלחץ וליהנות מחיים שלוים בריאים ומאוזנים יותר.

תכני הסדנה

באמצעות תרגילים פשוטים ונעימים שישולבו בסדנה, אותם נבצע בעמידה ובישיבה, יעברו המשתתפים חוויה משמעותית הכוללת שחרור של מתח אישי באופן מידי.

נחבר את התכנים למחקר מדעי עדכני באמצעות סרטונים של חוקרי מדעי המוח מהשורה הראשונה בעולם. נדבר על הקשר בין רמת מודעות ובין בריאות. נדבר על תפיסת המתח על פי מחקרים מהשנים האחרונות שמבחינים שמתחים מזיקים נוצרים גם בגלל הגישה לנושא המתח. נראה איך ניתן לאמץ גישה שונה למתח שהוא חלק מהשגרה.

המשתתפים יצאו מהסדנה בתחושה של רוגע נעימה. ויבינו כיצד אנחנו יכולים לווסת את המתחים גם בתוך השגרה העמוסה ולחיות חיים יותר רגועים ומאושרים.

הסדנה מתאימה לארגונים, חברות פרטיות וגופים ציבוריים

הסדנה שתשנה לכם את החיים:

“לחץ, חרדה, כאבים כרוניים ובעיות רפואיות כאלו ואחרות – מסתבר שבתעשיית ההייטק מצאו את הפתרון – הכירו את שיטת צ’י-קונג מפתח חיים שהגיעה לארץ בזכות רוני ויסמן, ומסייעת לארגוני ההייטק לשמור על עובדיהם רגועים, שלווים ונינוחים”.

…להמשך קריאה: http://www.israelhayom.co.il/a

ליאור גורשטיין מנכ”ל חברת הרמטרון:

על המנחה: רוני ויסמן

מטפלת ומורה בכירה 15 שנה בשיטות מסורתיות מעולם הרפואה המשלימה: רפואה סינית,  צ’י-קונג טיפולי ורפואי (מאסטר) , שיטת “העבודה” (“The Work”) של ביירון קייטי, דמיון מודרך ועוד. כמו כן מטפלת בשיטות חדשניות ומתקדמות מעולם חקר המוח והתודעה.

יוזמת ומקימת ‘מרכז מפתח החיים’ – המרכז לחיים מאושרים ואיכותיים המקיים סדנאות, חוגים וטיפולים. בעלת וותק וניסיון רב בהעברת סדנאות והרצאות למגוון גופים פרטיים וציבוריים

Powered by WishList Member - Membership Software