רוני ויסמן

רוני ויסמן

שלום, שמי רוני ויסמן ואני מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ’י קונג, בעלת השכלה ברפואה סינית ותואר שני במנהל עסקים. מאז היכרותי עם הצ’י קונג, חל בי ובאורח חיי שינוי גדול. אחרי שנים רבות כאשת עסקים מצליחה החלטתי לעשות מפנה ולשלב קריירה עם שליחות למען הגוף והנפש. כיום, אני עובדת כמנחת סדנאות לארגונים, מדריכת קבוצות צ’י קונג ומטפלת פרטנית.

השכלה

את הכשרתי בתחום התחלתי בלימודי הרפואה הסינית והצ’י קונג במכללת ברושים אוניברסיטת תל-אביב. המורה הראשון שחשף בפני את העולם הזה ואשר ממנו למדתי את יסודות הצ’י קונג היה סיני הראל. לאחר מכן המשכתי את לימודי בוינגייט שם הוכשרתי להיות מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ’י קונג. בנוסף למדתי במכללה לרפואה הוליסטית בכרכור טיפול בדמיון מודרך.

על מנת להעמיק את הידע וההכשרה המקצועית המשכתי להשתתף במגוון רחב של קורסים והשתלמויות. בינהם: צ’י קונג לנשים ולנשים הרות, צ’י קונג לילדים, השתלמויות ברפואה סינית עם ד”ר ז’אן מארק ועם דר’ אליזבת.רושה. צ’יקונג מעשי – חמש החיות וכן ריטריטים בשתיקה בארץ ובעולם כולל ביקור ולימודים במגוון מנזרים במזרח הרחוק ובבורמה כשהמפורסם ביניהם הוא:

Mine Thauk monastery and meditation center-Myanmar

הסמכה לטיפול בשיטת ה”עבודה” של ביירון קטי.”העבודה” הנה שיטה פשוטה ומועילה. שיטה זו תרמה כלי נוסף בטיפול גופנפש

ניסיון מעשי

זה למעלה מעשור האחרון אני מתמחה בתרגול צ’י קונג ליחידים וקבוצות ועוסקת בטיפול פרטני. בנוסף נכללת בצוות ההוראה ב”תמורות” המרכז לקידום רפואה משולבת. מעבירה סדנאות צ’י קונג לבתי ספר, ארגונים וגופים ציבוריים: ידיעות אחרונות, רשות הגנים הלאומיים ועוד. בעשייתי המקצועית אני מבססת את הלימוד על הטאו והפילוסופיה הסינית, על ידי הסברים המביאים הבנה ועומק לתרגול, לימוד והדרכה לאיכות חיים טובה, ואורח חיים בריא ואריכות ימים.

ובמילה אישית

“לימודי הרפואה הסינית והצ’י קונג העניקו לי זוג עיניים נוספות לראות בהן את העולם,
אלו הן חלק ממתנות חיי. יעודי – לאפשר לאנשים רבים ככל האפשר לחוות צ’י קונג ולהנות מאיכות חיים גבוהה תוך איזון פיזי ומנטאלי, ולהעניק להם ‘ארגז כלים’ ייחודי לחיי היומיום.

תרגול הצ’י קונג. הוא מתנה בשבילי באמצעותו אני פותחת את הדלת לעולם. הבית גדול, מכיל ומאפשר. דרך הדלת באים ונכנסים מצבים ואנשים שונים, לכל אחד מתאים משהו אחר: אחד מחפש שקט ושלווה, השנייה מחפשת מזור לכאבי הגב שלה, השלישי מסוקרן והרביעית בהריון !

הצ’י קונג יכול לתת מענה לכל אחד ואחת מאיתנו. באמצעות התרגול, התנועה והנשימה, נפתח חלון אל התודעה. הצ’י קונג הוא דרך נוספת המאפשרת התחברות להוויה הפנימית, לכאן ועכשיו. זהו מסע מופלא, המחבר אותנו אל החיים ואל הטבע ממקום שונה וחדש, עתיק ואל זמני.

מזמינה אתכם להצטרך אלי אל המסע!

השכלה:

2004-2006: מכללת וינגייט:

מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ’י קונג

2004-2005: מכללת ברושים אוניברסיטת ת”א:

רפואה סינית והדרכת צ’י קונג.

2000-2003The University of Derby.

תואר שני (MBA) במנהל עסקים

1999-2000 המכללה לרפואה הוליסטית, כרכור:

טיפול בדמיון מודרך

1990-1996אוניברסיטת בר-אילן תואר ראשון (B.A).

קורסים והשתלמויות:

2013Chi-lel Zhineng Qi Kong: Medical qi Kong – China

2011-2013 טיפול בשיטתה”עבודה” של ביירון קטי מוסמכת “פתח למחשבה”

Mine Thauk monastery andmeditationcenter-Myanmar- 2009

2007-2009 אליין בנדר צ’י קונג מעשי – חמש החיות

2008-2010 ד”ר ז’אן מארק, השתלמויות ברפואה סינית

2009 לורנס קורטדלס -צ’י-קונג לילדיםלורנס קורטדלס -צ’י קונג לנשים

2008 ד”ר שלמה שיש -צ’י קונג לנשים הרות

ניסיון מעשי:

טיפול פרטני

הוראת צ’י קונג ב”תמורות” המרכז לקידום רפואה משולבת.

העברת סדנאות לארגונים ופרטיים

לימוד וטיפול בצ’י קונג ליחידים ולקבוצות.